Restauracja Kiyrnicka by Saguła

zasmakuj naszych dań

Tradycyjne smaki

Magia gór czeka nie tylko na szlaku, ale także na talerzu. 

Górale wiedzą, jak dobrze zjeść: tutejsza kuchnia zachwyca całą gamą naturalnych polskich smaków, wzbogaconych aromatem świeżych ziół i wyrazistych przypraw. A my czerpiemy z niej wszystko, co najlepsze.

  • Tradycyjne smaki połączone z wyrafinowaną formą
  • Szeroki wybór doskonałych win
  • Profesjonalna obsługa i wyjątkowa atmosfera

Miejsce z klasą

Najlepsze smaki zasługują na najlepszą oprawę. Bezpretensjonalna elegancja i stylowy komfort połączone z obsługą na najwyższym poziomie sprawiają, że każdy posiłek staje się niezapomniany.

Doskonałe menu

Nasze menu jest wizytówką autorskiej kuchni Sławomira Saguły a górale wiedzą, jak dobrze zjeść, dlatego w restauracji można spróbować tradycyjnych, lokalnych smaków w nowej, często zaskakującej odsłonie.

Świetna obsługa

To właśnie profesjonalna, dbająca o każdy detal obsługa sprawia, że posiłek staje się szczególnym doświadczeniem. Z nami możesz cieszyć się wybornymi kompozycjami smaków w wyjątkowej atmosferze.

 

Wspaniała restauracja

Pyszne jedzenie, doskonale dobrane wino i wspaniała obsługa. Menu zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta, a kelnerzy dbają o każdy szczegół i biorą pod uwagę wszystkie potrzeby gości. W ofercie są też świetne opcje wegetariańskie i propozycje dla najmłodszych.

newsletter